Загартована Сотня

«Авто на фронті, як маленький всесвіт, в якому кується перемога! Це м’яка спальна кімната на цілодобовому чергуванні, це доставка наших екіпажів на передові позиції для аеророзвідки, це зарядна станція для наших «пташок». Авто на передовій – це невід’ємний інструмент і помічник, це - фортеця на колесах»,

- зазначає Віталій М. з розвідувального підрозділу 67 ОМБР.

Авто на фронті мають широкий спектр застосування. Пікапи потрібні для порятунку життя захисників та цивільних на лінії зіткнення, звільнених територіях, а також в сірих зонах. Яскравий приклад – це ситуація на Херсонщині. Там після підриву Каховської ГЕС завдяки одному пікапу вдалось евакуювати понад 30 людей, яким було важко самим пересуватися.

Чим ближче до лінії зіткнення, тим більше масштаб гуманітарної катастрофи. Кожного дня зростає потреба у швидкому вивезенні поранених військових та цивільних, які опинилися в місцях проведення бойових дій.

З червня 2022 р. завдяки ініціативі ІТ-компанії EPAM Україна та ГО «Загартовані серця»  на передову було відправлено 70+ евакуаційних автомобілей. Пікапи вже доставили у більш ніж 50 підрозділів на південному та східному напрямках. Завдяки цим автомобілям допомогу отримали тисячі людей.
Волонтери ГО “Загартовані серця” зазвичай обирають пікапи. Б/в авто купують в Німеччині та Британії, потім доставляють до Вінниці, де їх оглядають та ремонтують у техсервісі. Використовують якісні деталі, оскільки від надійності авто на фронті залежать людські життя.

До кінця року планується передати 100 автомобілів для захисників в рамках проєкту «Загартована сотня». Закликаємо вас долучитися до збору!

Разом ми зможемо швидше забезпечити сили оборони автівками та відповідно врятувати більше життів!

До проєкту можуть приєднатися як юридичні особи, так і всі охочі — передати автомобіль, що підходить для потреб захисників, або зробити донат.

Приєднуйтесь!  Разом до Перемоги!

+5