28 березня у Docker Pub Vinnytsia відбудеться благодійний концерт проекту НаШапку з гуртом ROMAX & Макс Міщенко. Всі зібрані кошти підуть на закупку дронів для нашого славного війська.
Проект Romax & Макс Міщенко це колаборація гурту Romax з бендом гітариста Макса Міщенко. Після вдалого релізу треку "Батько наш Бандера" хлопці вирішили не зупинятися і записати альбом патріотичних, українських, козацьких і повстанських пісень в потужному роковому звучанні.
👐 Вхід - вільний
🧾 Бронювання столиків: по посиланню
📞 Або по телефону: (050) 358-54-96
📍 Пр. Коцюбинського, 39
![НаШапку з гуртом ROMAX & Макс Міщенко у Docker Pub Vinnytsia](https://api.temperedhearts.org/assets/3449a2f1-1026-429c-a667-91a23519d506.webp?format=webp&width=1200&height=628)